Publiczne Gimnazjum nr 13 w Łodzi

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Rok szkolny Konkurs Uczeń/Uczennica Zdobyty tytuł
 

2016/2017

 

 

 

2016/2017

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Fizyki

 

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Matematyki

 

Tymoteusz Domeradzki

 

 

 

 

Tymoteusz Domeradzki

Laureat

 

 

 

Laureat

2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii Pola Kwiecińska Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Filozofii Klasycznej Paulina Kabzińska Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii Aleksandra Adamczyk Laureat
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Adrian Stańdo Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii Michał Dziąg Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii Piotr Toruński Laureat
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii Krzysztof Nowak Laureat
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka angielskiego Małgorzata Lis Laureat
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka polskiego Joanna Zakęs Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka polskiego Jakub Poliński Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Krzysztof Nowak Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Adrian Stańdo Laureat
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Zuzanna Senkowska Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Wiktoria Tosińska Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Tymoteusz Domeradzki Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Piotr Toruński Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Michał Dziąg Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Kinga Blada Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Julia Borowska Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Daria Woźniak Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Adrianna Cieśla Finalista
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce sekcja plastyki Michalina Franasik Laureat
2015/2016 Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce sekcja plastyki Anna Chruściany Finalista
2014/2015 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii Justyna Koziarska Finalista
2014/2015 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii Julia Borowska Finalista
2014/2015 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii Krzysztof Nowak Finalista
2014/2015 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii Julia Rzeszutek Finalista
2014/2015 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka niemieckiego Damian Jagieła Finalista
2014/2015 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Wojciech Kowalski Finalista
2014/2015 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Marek Piotr Kaczmarczyk Finalista
2014/2015 Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce sekcja muzyki Julia Piela Laureat
2014/2015 Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce sekcja plastyki Julia Nowakowska Laureat
2013/2014 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki Michał Stefaniak Finalista
2013/2014 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii Jacek Małecki Laureat
2013/2014 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka angielskiego Aleksandra Kubas Laureat
2013/2014 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie Marek Piotr Kaczmarczyk Finalista
2013/2014 Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce sekcja muzyki Weronika Szymańska Laureat
2013/2014 Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce sekcja muzyki Oliwia Rosa Laureat
2013/2014 Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce sekcja muzyki Marta Szewczyńska Laureat
2013/2014 Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce sekcja muzyki Dorota Ignaczak Finalista
2013/2014 Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce sekcja muzyki Aleksandra Kucejko Laureat
2012/2013 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii Filip Zalasa Laureat
2012/2013 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii Krzysztof Krzeszewski Finalista